Про нас

Сонячна енергетика є альтернативою електроенергії з непоновлювальных джерел і не забруднює повітря і воду і становить загроз для нашого здоров’я. Інвестиційна привабливість сонячної генерації електроенергії зростає. Більш того, спостерігається деякий перетік фінансування саме в сонячну генерацію в порівнянні з інвестуванням в інші види відновлюваних джерел енергії.

З 2014 року громадяни України мають право не тільки виробляти, але і продавати електроенергію, отриману від домашніх сонячних електростанцій в загальну мережу за «зеленим» тарифом.

Робота компанії Green Tech Trade заснована на застосуванні інноваційних технологій, що дають можливість отримувати більше енергії з кожного квадратного метра комплекса сонячної станції.

ЦІЛІ КОМПАНІЇ GREEN TECH TRADE:

Розвиток відновлюваних джерел енергії України
з використанням найсучасніших інноваційних технологій

ІСТОРІЯ КОМПАНІЇ

ЛЮТИЙ 2018 року

У лютому 2018 року була введена в промислову експлуатацію перша черга нашої сонячної станції потужністю 1 248 кВт – СЕС “Могутнє” в селі Могутнє, Кропивницького району та області. Ми стали першими на території пострадянського простору, хто встановив тонкоплівкові фотоелементи і сонячні панелі компанії First Solar із застосуванням напівпровідника телурід Кадмію (CdTе) , замість кристалічного кремнію.

Перша черга сонячної електростанції на модулях First Solar

Завдяки застосуванню останніх технологічних досягнень компанії і професіональналізму команди фахівців показник продуктивності сонячної електростанції "Могутнє" склав 1320 кВт * годин з 1 кВт встановленої потужності. Фактично це на 16,6% більше в порівнянні з показником продуктивності існуючих сонячних станцій, побудованих в аналогічних умовах з встановленими полікристалічними сонячними панелями.

ЖОВТЕНЬ 2018 року

У жовтні 2018 року, в селі Могутнє ввели в експлуатацію другу чергу нашої сонячної станції. Сьогодні загальна потужність промислового об’єкта виробництва електроенергії становить 1,8 мегават.

ДРУГА черга сонячної електростанції на модулях First Solar

Тонкоплівкові панелі First Solar, (країна виробник: США) були обрані нами після тривалого і детального вивчення всіляких технологій виробництва сонячних панелей.
Основними критеріями вибору обладнання для нашої першої сонячної електростанції були:
- максимальна ефективність в наших кліматичних умовах на протязі всього сонячного року;
- тривалий термін експлуатації з мінімальними втратами потужності;
- гарантія якості і надійності кожного елемента.

Моніторинг сонячної станції в режимі онлайн

ПОКАЗНИКИ В РЕЖИМІ РЕАЛЬНОГО ЧАСУ

На графіку можна спостерігати ефективність роботи нашої
СЕС в режимі реального часу через
комп’ютер або мобільний телефон
(Потужність 1.8МВт, с.Могутне, Кіровоградська область)