Привіт, сьогодні ми продемонструємо один з найновіших прикладів наземної сонячної станції в місті Мартоноша, Кіровоградської області

Ще рік тому тут було порожньо, а сьогодні тут працює сонячна електростанція “Мартоноша”, яка працює за тарифом 18 євроцентів.

Ця станція побудована компанією Грін Тек Трейд. Ми поставляємо саме просунуте обладнання для будівництва наших станцій і станцій наших замовників – тонкоплівкові сонячні модулі First Solar і інвертори SMA.

Встановлена ​​потужність електростанції “Мартоноша” становить 1 МВт.

А середньорічний обсяг отриманої електроенергії – 1248 МВт\год. Двадцять фахівців компанії побудували станцію за 120 днів,
встановили 8 756  панелі і це дозволило отримати 2 гектарів площі поглинання сонячної енергії.

Наші модулі генерують на 16,6 % більше електроенергії з кожного кіловата встановленої потужності, ніж в кристал-кремнієвих сонячних електростанціях, побудованих в аналогічних умовах, що дозволяє щорічно отримувати з електростанції прибутку в середньому на 43 000 євро більше з мегавату встановленої потужності.

Грін Тек Трейд є ексклюзивним дистриб’ютором модулів First Solar, які мають низький рівень деградації, знижений температурний коефіцієнт, і підвищений спектральний відгук, а також найтривалішу в індустрії гарантію продуктивності на 25 років.

Встановлено модулів: 8 756  од.

Загальна потужність: 1007 кВт

Загальна площа: 2 Га

Річний виробіток: 1248 МВт/год

Гарантія: 25 років

Тип електростанції: наземна

Фотографії з об'єктів

БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНИХ
ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ "ПІД КЛЮЧ"

ГОТОВІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ