Привіт, сьогодні ми продемонструємо один з найновіших прикладів наземної сонячної станції на одному з виробництв в селі Могутнє, Кіровоградського району

Group 13

Ще три роки тому тут було порожньо, а сьогодні тут працює сонячна електростанція “Могутнє”, яка офіційно визнана зразковою об’єктом First Solar, і щорічно приносить триста дев’яносто дві тисячі євро, завдяки зеленим тарифом 18 євроцентів.

Ця станція побудована компанією Грін Тек Трейд. Ми поставляємо саме просунуте обладнання для будівництва наших станцій і станцій наших замовників – тонкоплівкові сонячні модулі First Solar і інвертори SMA.

Встановлена ​​потужність електростанції “Могутнє” становить 1,84 МВт.

А середньорічний обсяг отриманої електроенергії – 2181 МВт\год. Двадцять фахівців компанії побудували станцію за 120 днів,
встановили 15 744  панелі загальною вагою 189 тонн, і це дозволило отримати 11 335 метрів квадратних площі поглинання сонячної енергії.

Загальна площа землі сонячної електростанції “Могутнє” склала 3,8 гектара.

Наші модулі генерують на 16,6 % більше електроенергії з кожного кіловата встановленої потужності, ніж в кристал-кремнієвих сонячних електростанціях, побудованих в аналогічних умовах, що дозволяє щорічно отримувати з електростанції прибутку в середньому на 43 000 євро більше.

Грін Тек Трейд є ексклюзивним дистриб’ютором модулів First Solar, які мають низький рівень деградації, знижений температурний коефіцієнт, і підвищений спектральний відгук, а також найтривалішу в індустрії гарантію продуктивності на 25 років.

Встановлено модулів: 15 744  од.

Загальна потужність: 1837 кВт

Загальна площа: 11 335 м2

Річний виробіток: 2181 МВт/год

Гарантія: 25 років

Тип електростанції: наземна

Фотографії з об'єктів

БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНИХ
ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ "ПІД КЛЮЧ"

ГОТОВІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ