Привіт, сьогодні ми продемонструємо один з найновіших прикладів наземної домашньої сонячної станції в селі Нове, Кіровоградської області.

Загальна площа станції займає близько 216 квадратних метра. У проекті використовувалися американські сонячні панелі First Solar. Які відрізняються своєю якістю, ефективністю вироблюваної енергії і гарантією цілих 25 років.

І в підсумку, було встановлено 300 модулів, загальною потужністю 34,5 кВт енергії.

На установку всіх модулів пішло близько 23 дня, з огляду на те що установкою займалося всього 4 людини. Це досить швидко, в порівнянні з дешевими китайськими кремнієвими модулями, які вимагають більше часу на установку і обслуговування.

Продукція Green tech trade пропонує рішення для будь-яких типів сонячних станцій. Якість і виконання продукції виконано в кращому вигляді, сам виробник гарантує обмін пошкодженої під час перевезення або експлуатації продукції.

Менеджери підкажуть і розрахують все необхідне для установки складові і дадуть інформацію до якої саме з продукції слід придивитися.

Адже компанія Green Tech Trade намагається для того щоб ваша сонячна станція була максимально ефективною і мала тільки краще матеріали і найчистішу енергії.

Встановлено модулів: 300  од.

Загальна потужність: 34,5 кВт

Загальна площа: 216 м2

Гарантія: 25 років

Тип електростанції: наземна

Фотографії з об'єктів

БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНИХ
ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ "ПІД КЛЮЧ"

ГОТОВІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ