Унікальне
дистриб’юторство
продукції топових
компаній

Ми працюємо безпосередньо
зі світовими лідерами галузі
і є офіційними і єдиними представниками
First Solar на території України.

First Solar

Один з найбільших і найдосвідченіших
розробників фотоелектричних
сонячних панелей в світі

17 ГВт потужності встановлено по всьому світу.
First Solar розробила, спроектувала і побудувала деякі з найбільших в світі фотоелектричних електростанцій.

First Solar, Inc. – американська компанія-виробник модулів фотовольтаїки (сонячних батарей). Також компанія займається забезпеченням обладнання для заводів даного профілю, організовує і супроводжує кінцевий сервіс, що включає фінансування, будівництво і технічну підтримку в переробці модулів у яких закінчився термін придатності. First Solar використовує у виробництві телурид кадмію (в якості напівпровідника), що є ефективною новою технологією.
First Solar залишається однією з найприбутковіших сонячних компаній в світі з найстабільнішим фінансовим балансом в галузі.

Основні види діяльності компанії First Solar:

1. Виробництво сонячних модулів

2. Забезпечення обладнанням об’єктів сонячної енергетики

3. Сервісне обслуговування об’єктів альтернативної енергетики

4. Переробка сонячних модулів

ZORLU ENERGY GROUP

Zorlu Solar – компанія, в якій Zorlu Energy Group здійснює свою діяльність в області сонячної енергетики. Маючи 78% встановленої потужності і 60% загальної встановленої потужності, заснованої на відновлюваних джерелах енергії, Zorlu Energy продовжує свої дослідницькі та інвестиційні плани в області сонячної енергетики.

У 2017 році Zorlu Solar підписала договір про спеціальне партнерство з First Solar, що дало можливість розширити сфери використання нових технологій в області сонячної енергії і надання інноваційних рішень в області сонячної енергії. Компанія є єдиним авторизованим дистриб’ютором продукції First Solar в 26 країнах світу.

Основні види діяльності Zorlu Solar:

1. Дистриб’ютор тонкоплівкових
фотоелектричних панелей First Solar
2. Установка сонячних панелей
3. EPC сервіс в окремих проектах
4. Регіональний сервіс O & M

Основні досягнення компанії Zorlu Energy:

1. Zorlu Energy має загальну встановлену потужність 1,16 ГВт, з яких 815 МВт – внутрішні.
2. Zorlu Energy займають 78% від загальної потужності електростанцій в Туреччині.
3. Zorlu Energy завершила перший блок проекту Kızıldere III з встановленою потужністю 99,5 МВт з інвестиціями в 320 мільйонів доларів. Найбільший завод Kızıldere III Туреччини, розташований в світі No. геотермальних електростанцій. Після введення в експлуатацію другого блоку встановлена потужність Kızıldere III складе 165 МВт.

SMA Solar Technology AG

Компанія SMA Solar Technology AG є провідним світовим лідером по розробці, виробництву і реалізації інверторів і приладів моніторингу для різних систем енергопостачання. По ряду продуктів і типів інверторів, SMA – єдиний в світі виробник. Інвертори SMA розроблені з використанням останніх досягнень в області електроніки, з високою щільністю потоку енергії на одиницю об’єму при високій стабільності роботи

Інвертор є технічно найбільш важливим компонентом будь-якої системи: він перетворює постійний струм, який виробляється в генеруючих елементах (таких як сонячна батарея, вітрогенератор, ДЕС і ін.) в змінний. Крім того, як інтелектуальна система, він контролює і управляє роботою всієї мережі. Інвертори SMA характеризуються високою ефективністю, так розроблений компанією інвертор Sunny Mini Central, має ефективність понад 98%. Технології SMA використовуються в автономних, мережевих і резервних рішеннях.

Основна штаб-квартира SMA Solar Technology AG знаходиться в Німеччині в місті Ністеталь поблизу Касселя і має свої представництва в одинадцяти найбільш розвинених країнах світу на чотирьох континентах.

З червня 2008 компанія займає лідируючі позиції на Франкфуртській фондовій біржі (S92), її акції котируються на TecDAX. Річний оборот SMA в 2008 склав понад 680 мільйонів євро.