Привіт, сьогодні ми продемонструємо один з найновіших прикладів дахової сонячної станції на одному з виробництв в місті Помічна, Кіровоградської області. Це підприємство займається зберіганням зерна і силосу.

Group 13

Загальна площа станції займає близько 7 804 квадратних метра, цю ж площу займають самі склади для зберігання зерна. Те Є абсолютно всі дахи цих будинків покриті сонячними панелями від компанії Green Tech Trade. Які відрізняються своєю якістю, ефективністю вироблюваної енергії і гарантією цілих 25 років.

Більш докладно про гарантії і переваги можна дізнатися з наших відео.

Чому саме дахова станція? Спочатку стояла мета – встановити максимально швидко сонячну електростанцію, яка буде виробляти енергію не менш 20 років. У даного типу станції 2 хороших переваги, це те що на оформлення накришной станції йде менше часу ніж на оформлення наземної СЕС. І друга перевага це те що у даного типу станцій вище зелений тариф.

На об’єкті, складські приміщення займають найбільшу кількість площі і виконують тільки функцію зберігання. А тепер ще й збирають так звану “зелену енергію”, яка йде на забезпечення потреб самого підприємства і звичайно ж на продаж державі по Зеленому Тарифу.
На установку одного сонячного модуля йде близько 2-4 хвилин, за умови що сам фахівець розуміє що і як потрібно робити. І в підсумку, було встановлено 8 762 модуля, загальною потужністю 1 007 кВт енергії.

Простими обчисленнями можна зрозуміти що на установку всіх модулів пішло близько 3 місяців, з огляду на те що установкою займалося всього 15 осіб. Це досить швидко, в порівнянні з дешевими китайськими кремнієвими модулями, які вимагають більше часу на установку і обслуговування.
Для установки всіх сонячних модулів і інверторів було використано 42 тисячі метрів кабелю, який з’єднує всі сполучні елементи
Для того щоб збирати і перенаправляти всі електрику в мережу, все було встановлено 40 SMA інверторів, по 25 кВт кожний.

Підприємство надалі буде розширюватися і в планах зробити ще дахову станцію на 300 кВт і наземну станцію на цілих 5 МВт зеленої енергії.
Продукція Green tech trade пропонує рішення для будь-яких типів сонячних станцій. Якість і виконання продукції виконано в кращому вигляді, сам виробник гарантує обмін пошкодженої під час перевезення або експлуатації продукції.

Менеджери підкажуть і розрахують все необхідне для установки складові і дадуть інформацію до якої саме з продукції слід придивитися.

Адже компанія Green Tech Trade намагається для того щоб ваша сонячна станція була максимально ефективною і мала тільки краще матеріали і найчистішу енергії.

Встановлено модулів: 8762  од.

Загальна потужність: 1007 кВт

Загальна площа: 7804 м2

Гарантія: 25 років

Тип електростанції: дахова

Фотографії з об'єктів

БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНИХ
ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ "ПІД КЛЮЧ"

ГОТОВІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ