СОНЯЧНІ
ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

СОНЯЧНІ
ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ

СОНЯЧНІ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ ДЛЯ БІЗНЕСУ

Простий і зрозумілий бізнес без операційних витрат і з мінімальними ризиками

СТАРТОВИЙ ДОХІД У ПЕРШИЙ
МІСЯЦЬ ЕКСПЛУАТАЦІЇ

Інвестиції вкладені в будівництво сонячної електростанції починають повертатися Вам на розрахунковий рахунок відразу ж в перший місяць після введення об’єкта в експлуатацію

ПРОГНОЗУВАННЯ ПРИБУТКУ
З ТОЧНІСТЮ У 96,5%
НА КІЛЬКА РОКІВ ВПЕРЕД

Аналіз погодних умов дає змогу передбачити річні доходи з максимальною точністю.

МІНІМАЛЬНІ ОПЕРАЦІЙНІ
ВИТРАТИ

Під час експлуатації станція практично не потребує операційних витрат. За рахунок технологій Firsr Solar, панелі не потребують обслуговування.

ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ

Ви не залежите від енергосистем і ціни на електроенергію. Ваша система працює стабільно і надійно, без збоїв і перепадів в електромережах.

ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ ПРОМИСЛОВИХ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ

Поділяючи погляди нашої компанії і підхід до реалізації проектів сонячної енергетики наші клієнти та партнери завжди отримують високі стабільні прибутки протягом тривалого часу. Впроваджуючи в експлуатацію чергову сонячну станцію разом з нами Ви інвестуєте не тільки в свою фінансову і енергетичну незалежність, але і в чисте повітря для здоров’я майбутніх поколінь.

ПОЧНІТЬ З ІДЕЇ І ОЦІНІТЬ ПЕРСПЕКТИВИ СПІВРОБІТНИЦТВА

Завантажити усередненний розрахунок об'єкту інвестування

Відчуйте переваги сонячної енергії всією сім'єю

ВАРІАНТИ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ
ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ
ВАРІАНТИ СОНЯЧНИХ СТАНЦІЙ ДЛЯ ПРИВАТНИХ БУДИНКІВ

МАКСИМУМ ДОХОДУ – МІНІМУМ МІСЦЯ

1 сотка земельної ділянки біля Вашого будинку може генерувати 6 463 кВт * годин електроенергії в рік. У грошовому еквіваленті це $ 1 370 в Ваш сімейний бюджет. Гроші будуть приходити на карту кожен місяць в гривні з прив’язкою до курсу Євро.

ВИГІДНІШЕ НІЖ ДЕПОЗИТ В БАНКУ

Південний скат даху Вашого будинку площею в 30 м2, щомісяця генеруватиме в середньому до 564 кВт * годин. У грошовому еквіваленті це $ 120 від 5 кВт встановленої потужності (для приватних будинків максимально можливе розміщення панелей на 30кВт).

КОМФОРТНА ТІНЬ І ДЖЕРЕЛО ДОХОДУ

Ви не залежите від енергосистем і ціни на електроенергію. Ваша система на даху будинку працює стабільно і надійно, без збоїв і перепадів в електромережах.

Розрахунок сонячних електростанцій

Попри багаторазове падіння вартості всіх типів СЕС, точний розрахунок сонячної електростанції в Україні, як і раніше, вкрай важливий. Перша причина цього – фінансова: генерація кіловата потужності обходиться не менше, ніж у 800-1000 доларів. Друга – енергетична: для автономних варіантів станцій і недооцінка, і переоцінка необхідної потужності означає ризик залишитися без енергії або вивести з ладу обладнання.

Розрахунок потужності сонячної електростанції

Класичний розрахунок автономної сонячної електростанції для дачі на 1 кВт гарантує взимку лише освітлення, зарядку пари мобільних телефонів і роботу опалювального газового котла.

Влітку ж, при п’ятикратному збільшенні генерації, її вистачить на 4-5 годин роботи невеликого холодильника, ноутбука, а на 15-20 хвилин – ще і електрочайника, електроплити або мікрохвильової печі.

При установці гібридної СЕС можливості кратно розширяться, і станції на 1 кВт буде цілком достатньо для використання її в якості резервної (більш точний розрахунок можна замовити безкоштовно на нашому сайті).

Розрахунок сонячних батарей для приватного будинку змушує власників подбати про більшу потужність. Потреби середньої сім’ї в електроенергії для заміського котеджу складають не менше 250-300 кВт на місяць або 3,0-3,5 МВт на рік.

Розрахунок потужності сонячних батарей мережевої станції показує, що для її окупності та навіть виходу надалі на чистий прибуток продуктивність СЕС подібного типу повинна бути щонайменше 5 kW для літньої дачі та 10 kW – для дому.

Розрахунок кількості сонячних батарей для дому

Визначившись з потужністю, необхідно підрахувати площу для розміщення генеруючих енергію фотоелектричних панелей. З урахуванням особливостей монтажу на землі або похилих дахах для СЕС знадобиться:

 • 1 kW – 8 м2 (8 шт.);
 • 2 kW – 16 м2 (16 шт.);
 • 3 kW – 22-24 м2 (24-25 шт.);
 • 5 kW – 36-40 м2 (36-38 шт.);
 • 10 kW – 72-80 м2 (72-75 шт.);
 • 15 kW – 108-120 м2 (108-110 шт.);
 • 20 kW – 144-160 м2 (144-150 шт.);
 • 30 kW – 216-240 м2 (216 -220 шт.).

Розрахунок кількості панелей сонячної електростанції для будинку з більшою продуктивністю не має сенсу, оскільки площа покрівлі такого розміру, з орієнтацією на південь (в крайньому разі на схід або захід), вкрай рідко зустрічається на заміських будинках.

Провести самостійно розрахунки промислових електростанцій не вийде. Оцінку масштабного проекту необхідно індивідуально замовити у наших фахівців Green Tech Trade, так як тут існує багато додаткових чинників, які позначаються на кінцевій ефективності станції.

Розрахунок вартості сонячної електростанції

Знаючи потужність і кількість необхідних для генерації панелей, легко розрахувати і вартість майбутньої станції, оскільки ціна супутнього обладнання також пов’язана з продуктивністю. Для монтажу і підключення станції може знадобитися допомога фахівців компанії Green Tech Trade, а в мережевих варіантах СЕС наші співробітники допоможуть з оформленням пакету документації для продажу електроенергії в мережу за «зеленим тарифом».

Для сонячної електростанції – за умови підключення до енергомережі – розрахунок вартості і розподіл витрат виглядає так:

 1. сонячні батареї – 50-60%;
 2. інше обладнання та периферія – 30-35%;
 3. монтаж і пуско-наладка – 5-10%.

Варто звернути увагу на такий момент – при зростанні потужності в 10 разів (наприклад, з 3кВт до 30 кВт) правильний розрахунок і підбір обладнання співробітниками Green Tech Trade дозволяє зменшити кінцеву вартість самої станції на 30 кВт на 20-30%.

Розрахунок окупності сонячної електростанції

Для розрахунку використовуються ставки «зеленого тарифу», номіновані в євро і законодавчо визначені до 2029 року включно. За поточним курсом вони становлять:

 1. до 31.12.2019 – 5,3268 грн.
 2. з 01.01.2020 по 31.12.2024 – 4,7878 грн.
 3. з 01.01.2025 по 31.12.2029 – 4,2648 грн.

За розрахунками окупності сонячних батарей, проведених нашими фахівцями (припускаючи, що відповідна СЕС буде введена в експлуатацію в 2019 році) орієнтовна окупність станцій буде наступна:

 • станція на 3 кВт – 7-8 років;
 • станція на 10 кВт – 5-6 років;
 • станція на 30 кВт і вище – 4-5 років.

Методика розрахунку сонячної електростанції приблизна, по кожному об’єкту наші фахівці проводять індивідуальні роботи з урахуванням усіх суб’єктивних параметрів комплексу та обладнання.

Також, наші майбутні клієнти можуть замовити безкоштовну екскурсію на власну СЕС компанії Green Tech Trade – електростанцію «Могутнє» в Кіровоградській області. На цьому демонстраційному майданчику можна ознайомитися з обладнанням компанії, уточнити нюанси по монтажу у наших співробітників і поспостерігати за роботою станції в режимі онлайн.

Расчет солнечных электростанций

Несмотря на многократное падение стоимости всех типов СЭС, точный расчет любой солнечной электростанции в Украине по-прежнему крайне важен. Первая причина этого – финансовая: генерация киловатта мощности все еще обходится не менее, чем в 800-1000 долларов. Вторая – энергетическая: для автономных вариантов станций и недооценка, и переоценка требуемой мощности означает риск остаться без энергии либо вывести из строя оборудование.

Расчет мощности солнечной электростанции

Классический расчет автономной солнечной электростанции для дачи на 1 кВт гарантирует зимой лишь освещение, зарядку пары мобильных телефонов и работу отопительного газового котла.

Летом же, при пятикратном увеличении генерации, ее хватит на 4-5 часов работы небольшого холодильника, ноутбука, а на 15-20 минут – еще и электрочайника, электроплиты или микроволновой печи.

При установке гибридной СЭС возможности кратно расширятся, и станции на 1 кВт будет вполне достаточно для использования ее в качестве резервной (более точный расчет можно заказать бесплатно на нашем сайте).

Расчет солнечных батарей для частного дома вынуждает владельцев позаботиться о большей мощности. Потребности средней семьи в электроэнергии для загородного коттеджа составляют не менее 250-300 кВт в месяц или 3,0-3,5 МВт в год. Следовательно, придется либо приобретать СЭС на 10кВт, либо делать выбор в пользу гибридного варианта.

Расчет мощности солнечных батарей сетевой станции показывает, что для ее окупаемости и выхода в дальнейшем на чистую прибыль производительность СЭС подобного типа обязана составлять не менее 5 kW для летней дачи и 10 kW – для дома.

Расчет количества солнечных батарей для дома

Определившись с мощностью, необходимо подсчитать площадь для размещения генерирующих энергию фотоэлектрических панелей. С учетом особенностей монтажа на земле или скатных крышах для СЭС понадобится:

 • 1 kW – 8 м2 (8 шт.);
 • 2 kW – 16 м2 (16 шт.);
 • 3 kW – 22-24 м2 (24-25 шт.);
 • 5 kW – 36-40 м2 (36-38 шт.);
 • 10 kW – 72-80 м2 (72-75 шт.);
 • 15 kW – 108-120 м2 (108-110 шт.);
 • 20 kW – 144-160 м2 (144-150 шт.);
 • 30 kW – 216-240 м2 (216 -220 шт.).

Расчет количества панелей солнечной электростанции для дома с большей производительностью не имеет смысла, поскольку площади кровли такого размера, обращенной в сторону солнца, крайне редко встречаются на загородных домах. Провести самостоятельно расчеты промышленных электростанций не получится. Оценку масштабного проекта необходимо индивидуально заказать у наших специалистов Green Tech Trade, так как тут существует много дополнительных факторов, которые сказываются на конечной эффективности станции.

Расчет стоимости солнечной электростанции

Зная мощность и количество необходимых для генерации панелей, легко рассчитать и стоимость будущей станции, поскольку цена сопутствующего оборудования косвенно связана с производительностью. Для сборки и подключения станции может потребоваться помощь специалистов компании Green Tech Trade, а в сетевых вариантах СЭС наши сотрудники помогут с оформлением пакета документации для продажи электроэнергии в сеть по «зеленому тарифу».

Для солнечной электростанции – при условии подключения к энергосети – расчет стоимости и распределение расходов выглядит так:

 1. солнечные батареи – 50-60%;
 2. прочее оборудование и периферия – 30-35%;
 3. монтаж и пуско-наладка – 5-10%.

Стоит обратить внимание на такой момент – при увеличении мощности СЭС в 10 раз (например, с 3кВт до 30 кВт) необходим правильный расчет и подбор оборудования сотрудниками Green Tech Trade позволяет уменьшить конечную стоимость самой станции на 30 кВт на 20-30%.

Расчет окупаемости солнечной электростанции

Для произведения расчета используются ставки «зеленого тарифа», номинированные в евро и законодательно определенные до 2029 года включительно. По текущему курсу они составляют:

 • до 31.12.2019 – 5,3268 грн.;
 • с 01.01.2020 по 31.12.2024 – 4,7878 грн.
 • с 01.01.2025 по 31.12.2029 – 4,2648 грн.

По расчетам окупаемости солнечных батарей, проведенных нашими специалистами (предполагая, что соответствующие СЭС будет введена в эксплуатацию в 2019 году) ориентировочная окупаемость станций будет следующая:

 • станция на 3 кВт – 7-8 лет;
 • станция на 10 кВт – 5-6 лет;
 • станция на 30 кВт и выше – 4-5 лет.

Методика расчета солнечной электростанции приблизительна, по каждому объекту наши специалисты проводят индивидуальные работы с учетом всех субъективных параметров комплекса и оборудования.

Также, наши будущие клиенты могут заказать бесплатную экскурсию на собственную СЭС компании Green Tech Trade – электростанцию «Могутнее» в Кировоградской области. На этой демонстрационной площадке можно ознакомиться с оборудованием компании, уточнить нюансы по монтажу у наших сотрудников и понаблюдать за работой станции в режиме онлайн.

НАДІЙНІШЕ І ВИГІДНІШЕ
ВАЛЮТНОГО ДЕПОЗИТУ