МИ ВСТАНОВЛЮЄМО
ЕФЕКТИВНІ
СОНЯЧНІ БАТАРЕЇ

комплексний підхід
і досвід роботи

КОНСУЛЬТАЦІЇ
І ПОШУК
ОПТИМАЛЬНОГО РІШЕННЯ

Ми виконуємо всі необхідні виміри, ретельно вивчаємо можливості і інфраструктуру вашого проекту, щоб визначити шляхи максимальної окупності. Використовуємо індивідуальні підходи і персональні системи прийняття рішень.

РОЗРОБКА
ТЕХНІКО-ЕКОНОМІЧНОГО
ОБГРУНТУВАННЯ ПРОЕКТУ

Ви отримаєте професійні розрахунки і поради галузевих фахівців, а наш комерційний консультант по сонячної енергетиці займеться отриманням технічних умов.

ПОСТАЧАННЯ
ЕКСКЛЮЗИВНОГО
ОБЛАДНАННЯ

Ми виконуємо закупівлю необхідного обладнання для Вашої сонячної станції і оперативно доставляємо його на Ваш об’єкт. Готуємо пакет необхідних документів для отримання ліцензії на виробництво і продаж електроенергії

ПРОФЕСІЙНА
ЮРИДИЧНА
ДОПОМОГА

Ви отримуєте кваліфіковану юридичну допомогу від наших професіоналів на кожному етапі реалізації проекту

ПІДБІР
КВАЛІФІКОВАНИХ
ПІДРЯДНИКІВ

Ви можете вибрати висококваліфікованих спеціалістів зі списку перевірених нами фахівців для проведення робіт по вашому проекту та забезпечення тривалої і безпечної експлуатації Вашої енергосистеми

СУПРОВІД ТА
РЕАЛІЗАЦІЯ
ПРОЕКТУ

Ми організовуємо авторський нагляд за реалізацією проекту з боку спеціалізованої служби компанії First Solar

Найкращі умови встановлення сонячних батарей для бізнесу

Переваги Green Tech Trade

ТОПОВЕ ОБЛАДНАННЯ

наша компанія є унікальним дистриб’ютором топового обладнання на території України

ПЕРЕВІРЕНІ ПІДРЯДНИКИ

Підбираємо кращі профільні компанії для вирішення ваших завдань без посередництва і пов'язаних з цим витрат

СВІТОВІ ЛІДЕРИ

По кожному нашому проекту ми співпрацюємо з партнерами – провідними спеціалістами галузі зі світовим досвідом

Показники сонячних батарей

Показники в режимі реального часу

На графіку можна спостерігати ефективність роботи сонячних батарей в режимі реального часу через
комп’ютер або мобільний телефон
(Потужність 1.8МВт, с.Могутне, Кіровоградська область)

ПІДТРИМКА, ГАРАНТІЯ, РЕМОНТ
ТА ПІСЛЯГАРАНТІЙНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

ОНЛАЙН МОНІТОРИНГ

контроль і оптимізація роботи Вашої сонячної станції в режимі реального часу

25 РОКІВ ГАРАНТІЇ

First Solar надає офіційне гарантійне обслуговування сонячних панелей протягом 25 років

СЛУЖБА ПІДТРИМКИ

Служба підтримки клієнтів Global забезпечує післяпродажну технічну і гарантійну підтримку клієнтів

Встановлення сонячних батарей в Україні від Green Tech Trade

Сонячні електростанції – найбільш перспективне на сьогодні джерело енергії, здатне зробити її отримання не тільки незалежним, але і фінансово вигідним. За 60 років з моменту виходу на комерційний ринок, вартість сонячних панелей знизилася в 4000 разів – з $3000 за ват в 1956 році до $ 0,75-1,5 у 2019 р. У зв’язку з цим частка витрат на установку під ключ в загальній ціні СЕС теж стала істотно нижчою.

Установка сонячних батарей – з чого складається ціна в Україні?

Виконання робіт компанією Green Tech Trade по введенню в роботу автономної, мережевої або гібридної СЕС складається з наступних етапів:

  1. обстеження місця проведення робіт;
  2. розробка проекту та складання ТЗ;
  3. підбір і доставка обладнання;
  4. монтажні роботи, при яких ціна установки сонячних панелей на даху залежить від конфігурації, кута нахилу панелей і виду покрівлі;
  5. покрокове підключення і тестування комплектуючих;
  6. оформлення документації.

Скільки коштує установка сонячних батарей в Україні?

В якості базових ставок (без урахування транспортних витрат на виїзд у віддалені місцевості і оформлення додаткових дозвільних документів на СЕС потужністю понад 30 кВт) вартість встановлення сонячних батарей для будинку складе від 10 до 15% від ціни обладнання, а введення СЕС в експлуатацію – від 1-2 діб (невеликі автономні станції 2-5 kW) до 2-3 тижнів (мережеві варіанти на 25-30 kW).

Роботи над вводом в експлуатацію промислових об’єктів потужністю від 1 МВт проводяться спеціалістами нашої компанії протягом декількох місяців, від 100 МВт – до року і більше.

Фактори, що впливають на базову вартість СЕС

Без виїзду на об’єкт витрати на монтаж та пуско-наладку вказуються приблизно, у відсотках від загальної вартості проекту. Пов’язано це з багатьма факторами, що можуть збільшити базову вартість: місцем розташування об’єкта, типу і нахилу покрівлі, відносного розташування скатів до південного напрямку і т.д.

З цієї причини більш точна вартість установки сонячних батарей в Україні вказується представником компанії тільки в Комерційних пропозиціях, з урахуванням додаткових націнок на нестандартні умови монтажу.

Продаж і установка сонячних батарей в Україні компанією Green Tech Trade включає знижки на монтажні та пусконалагоджувальні роботи, за умови придбання нашого обладнання для повної комплектації СЕС.

Завдяки системі знижок, сонячні батареї разом з установкою можна купити значно дешевше.

Які документи потрібні для встановлення сонячних батарей?

Для великих мережевих і гібридних станцій термін оформлення збільшується і може становити до двох і більше місяців. Первинними документами є: схема СЕС з мережевим інвертором, повний пакет сертифікаційних документів на обладнання, довідка з банку, скани паспортних даних та ід. коду власника, договір на використання електроенергії.

Установка сонячних панелей в Україні на дах або землю без оформлення даного пакета не дозволить використовувати СЕС для отримання прибутку за ставками «зеленого тарифу».

Особливості виконання проектів

Відповідальний підрядник по монтажу СЕС бере на себе всі нюанси по забезпеченню контактів та додаткових розрахунків з субпідрядниками, геодезистами, юристами і представниками інших спеціальностей. Від майбутнього власника треба лише надати доступ до ділянки виконання робіт і очікувати на запуск готової до роботи СЕС.

Саме такий підхід до роботи практикує компанія Green Tech Trade – офіційний дилер лідера світового ринку з виробництва «сонячної» продукції First Solar (США).

Установка сонячних батарей на основі гібридних плівок з телуриду кадмію, ціна і продуктивність яких дозволяє скоротити термін окупності проектів на 6 – 12 місяців, відбувається фахівцями компанії з обов’язковим дотриманням наступних умов:

  • Пошук оптимальних рішень для максимізації окупності.
  • Професійний юридичний супровід проекту коштом виконавця.
  • Гарантія авторського нагляду за якістю виконання робіт субпідрядниками.
  • Установка сонячних батарей у приватному будинку і на промислових об’єктах в найкоротші терміни та взяття зобов’язань на повне гарантійне обслуговування протягом 25 років.

Ще однією особливістю професійного виконання проектів СЕС є можливість оптимізації її продуктивності online, за допомогою ноутбука чи смартфона. На кінцеву вартість встановлення сонячних батарей такі додаткові опції не впливають.

МОНТАЖ СОНЯЧНИХ
ПАНЕЛЕЙ "ПІД КЛЮЧ"

ГОТОВІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ