Привіт, сьогодні ми продемонструємо один з найновіших прикладів наземної сонячної станції в селі Широке, Криворіжського району

Ще три роки тому тут було порожньо, а сьогодні тут працює сонячна електростанція “Широке”.

Ця станція побудована компанією Грін Тек Трейд. Ми поставляємо саме просунуте обладнання для будівництва наших станцій і станцій наших замовників – тонкоплівкові сонячні модулі First Solar і інвертори SMA.

Встановлена ​​потужність електростанції “Широке” становить 8,5 МВт.

А середньорічний обсяг отриманої електроенергії – 10 075 МВт\год. Двадцять фахівців компанії побудували станцію за 240 днів,
встановили 73 880  панелі загальною вагою 873 тонни, і це дозволило отримати 16 гектар площі поглинання сонячної енергії.

Наші модулі генерують на 16,6 % більше електроенергії з кожного кіловата встановленої потужності, ніж в кристал-кремнієвих сонячних електростанціях, побудованих в аналогічних умовах, що дозволяє щорічно отримувати з електростанції прибутку в середньому на 43 000 євро більше з одного МВт встановленної потужності.

Грін Тек Трейд є ексклюзивним дистриб’ютором модулів First Solar, які мають низький рівень деградації, знижений температурний коефіцієнт, і підвищений спектральний відгук, а також найтривалішу в індустрії гарантію продуктивності на 25 років.

Встановлено модулів: 73 880 од.

Загальна потужність: 8496 кВт

Загальна площа: 16 Га

Гарантія: 25 років

Тип електростанції: наземна

Фотографії з об'єктів

БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНИХ
ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ "ПІД КЛЮЧ"

ГОТОВІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ