ІНВЕРТОРИ SMA
для сонячних електростанцій

високотехнологічні інвертори
для приватних і промислових
сонячних електростанцій

SMA Solar Technology

Компанія SMA являється провідною компанією в сфері сонячної енергетики вже 35 років. Це стало можливим завдяки наполегливій праці більше 3000 фахівців по всьому світу. 80% патентів в сонячній енергетиці належать SMA. Будь-який продукт в лінійці SMA – втілення передових технологій і німецької якості. Завдяки безтрансформаторним компонентам ефективність інверторів компанії становить 98.5%
Завдяки новітнім інженерним розробкам, пристрої SMA здатні безвідмовно працювати при максимальному навантаженні довгі роки. Кожен інвертор обладнаний великою кількістю систем безпеки, що виключає можливість серйозних пошкоджень обладнання Вашої станції. Широкий діапазон робочої напруги 380 – 1000v забезпечує більш тривалу роботу станції протягом дня. Відстеження MPP відбувається по новітньому протоколу, що дозволяє уникнути необхідності переривати генерацію. Система моніторингу проста і ефективна, як з комп’ютера, так і зі смартфона.
В модельному ряду інверторів наявні рішення для будь-яких потужностей, від малих побутових СЕС, до промислових, надпотужних систем.

Інвертор для промислових
електростанцій

Промислові сонячні електростанції можуть бути як малими, середніми так і великими, надпотужними.

Такі СЕС діляться на два типи:
– з центральним інвертором
– з децентралізованої системою
Для кожної з систем у SMA є рішення.

для середніх

для великих

для надпотужних

Інвертор для приватних електростанцій

Домашня сонячна станція – Ваш ключ до енергетичної незалежності. Такі станції можуть бути як автономними, для забезпечення електроенергією віддалених об’єктів, так і інтегрованими в глобальну мережу.

Для обох варіантів в арсеналі SMA є окремі комплектуючі:
однофазні інвертора in-grid
трифазні системи in-grid
акумулюючі модулі, для забезпечення потреб в електроенергії в будь-який час доби.

Кожна з систем має зручний і простий моніторинг.

SUNNY BOY 3.0 - 5.0

SUNNY TRIPOWER
15000TL / 20000TL / 25000TL

SUNNY HIGHPOWER
PEAK3

SUNNY TRIPOWER 60

SMA Service

Професійне обслуговування вашої фотоелектричної системи має вирішальне значення для оптимальної роботи системи і високої продуктивності. За потреби, ми надамо вам швидку та компетентну технічну підтримку і гарантуємо, що ваша система залишиться прибутковою в довгостроковій перспективі.

Гарантійні зобов’язання – важливий сектор для компанії SMA. В гарантійному випадку SMA гарантує швидку заміну комплектуючих, щоб робота СЕС відновилася в максимально короткі строки.

SMA Service – всесвітня служба підтримки, доступна online, і в телефонному режимах 24/7.

EXTENDED WARRANTY FLEX – розширена гарантія від виробника, для впевненості в завтрашньому дні.

Інвертори для сонячних батарей SMA

Інвертори, як пристрої перетворення постійного на змінний струм, вперше з’явилися на початку минулого століття. Сьогодні кількість їх різновидів перевищує півтори сотні, але всі їхні варіації заведено розділяти на три класи – автономні, мережеві і гібридні. Вибір інвертора для сонячних батарей пов’язаний з особливостями кожного з класів, але визначитися з маркою і виробником не так просто.

Компанія SMA виробляє багатофункціональні інвертори, які можна використовувати в мережевих, автономних і резервних енергосистемах.

Які відмінності в автономних інверторів для сонячних батарей?

Автономний тип перетворювачів здатний працювати з будь-якими джерелами альтернативної енергетики, а також традиційними дизельними генераторами та іншими пристроями, що генерують електричний струм.

Будучи складовою частиною системи СЕС, автономний інвертор виконує наступні завдання:

 • в світлий час доби перетворює постійний струм, що надходить від панелей, в змінний (220 V);
 • відправляє необхідний обсяг генерації на споживаючі електроенергію пристрої;
 • решта обсягу, якщо такий є, направляє на зарядку АКБ;
 • при падінні генерації із завершенням світлового дня перемикається на режим подачі енергії на точки споживання від накопиченого заряду акумуляторів;
 • якщо АКБ розряджається повністю, перемикається на подачу енергії від інших джерел (наприклад, запасних генераторів).

Пріоритетність виконуваних завдань програмується в блоці управління пристрою заздалегідь.

Купити автономний інвертор SMA «Sunny Island» для сонячних батарей в Україні рекомендується мінімум з 20%-вим запасом потужності.

Особливості мережевого інвертора для сонячних батарей

Мережевий тип відрізняється від автономного тим, що замість виведення надлишку енергії на АКБ – відправляє її відразу в міську або регіональну електромережу.

Інвертори мережевого типу мають відразу чотири переваги.

 1. По-перше, вони виключають із системи накопичувачі, а, отже, знижують початкові витрати на установку фотоелектричної станції.
 2. По-друге, їм не потрібна надлишкова потужність.
 3. І, по-третє, використання схеми з двонапрямним лічильником при з’єднанні з мережею дозволяє заробляти в 3,1 раза більше, ніж витрачати. Адже ставка «зеленого тарифу» – 5,35 грн. за 1 Вт, а тариф покупки енергії з мережі – всього 1,69 грн. / Вт.
 4. Мережевий інвертор SMA «Sunny Boy» для сонячних батарей купити можна дешевше, ніж автономний, оскільки йому не потрібна надлишкова потужність.

Переваги гібридного інвертора для сонячних батарей

Гібридний інвертор для сонячних батарей поєднує в собі переваги і автономних, і мережевих моделей. Його покупка дозволить системі працювати в будь-якому режимі – повністю автономному, зв’язаному з мережею або комбінуючи ці два підходи.

Принцип роботи гібридного інвертора наступний:

 1. сонячним днем частина енергії надходить до електроприладів, а залишки розподіляються між АКБ і мережею (пропорції налаштовує власник);
 2. в нічний час, в негоду або довгими зимовими ночами відсутня генерація надходить з акумуляторів або ж з мережі.

Детальніше про інвертори SMA

Ця компанія є лідером в області виробництва інверторів для сонячних станцій. Основним ноу-хау бренду заведено вважати рішення використання в системах не одного, а двох спарених і синхронізованих між собою інверторів – автономного «Sunny Island» і мережевого «Sunny Boy», отримуючи своєрідні гібриди з широкою лінійкою потужності аж до 300 кВт.

Ще однією перевагою такого «здвоєного інвертора» є можливість практично нескінченного нарощування потужностей системи шляхом додавання в неї будь-яких генеруючих пристроїв – сонячних і традиційних генераторів, вітряків, гідросистем і т.д.

Інвертори SMA випускаються з однією і трьома фазами, а гарантія на продукцію становить 5 років (хоча на практиці функціонували і чверть століття). Електроніка та перехідники продумані таким чином, що інвертори повністю сумісні з обладнанням всіх провідних виробників світу – від BMW і Volkswagen до Miele і Vaillant.

Головні переваги інверторів SMA:

 • максимальна ефективність і контроль над розподілом енергії;
 • максимальна гнучкість функціонування і перемикання між режимами;
 • найширші можливості роботи з пристроями різних типів і виробників;
 • високий ступінь надійності;
 • величезний набір сервісних функцій (включаючи моніторинг роботи в режимі реального часу зі смартфона, планшета або ноутбука).

Ідеально працюють інвертори SMA і з ще одним продуктом, який реалізує наша компанія – новим типом тонкоплівкових батарей на телуриду кадмію від американського виробника First Solar.

Купити інвертори SMA для сонячних електростанцій
з монтажем "під ключ"

ГОТОВІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ