ВИРІШЕННЯ БУДЬ-ЯКИХ ЗАВДАНЬ
В ГАЛУЗІ СОНЯЧНОЇ ЕНЕРГЕТИКИ

високотехнологічні рішення
для приватних і промислових
сонячних електростанцій

SMA Solar Technology

Компанія SMA являється провідною компанією в сфері сонячної енергетики вже 35 років. Це стало можливим завдяки наполегливій праці більше 3000 фахівців по всьому світу. 80% патентів в сонячній енергетиці належать SMA. Будь-який продукт в лінійці SMA – втілення передових технологій і німецької якості. Завдяки безтрансформаторним компонентам ефективність інверторів компанії становить 98.5%
Завдяки новітнім інженерним розробкам, пристрої SMA здатні безвідмовно працювати при максимальному навантаженні довгі роки. Кожен інвертор обладнаний великою кількістю систем безпеки, що виключає можливість серйозних пошкоджень обладнання Вашої станції. Широкий діапазон робочої напруги 380 – 1000v забезпечує більш тривалу роботу станції протягом дня. Відстеження MPP відбувається по новітньому протоколу, що дозволяє уникнути необхідності переривати генерацію. Система моніторингу проста і ефективна, як з комп’ютера, так і зі смартфона.
В модельному ряду інверторів наявні рішення для будь-яких потужностей, від малих побутових СЕС, до промислових, надпотужних систем.

Інвертор для промислових
електростанцій

Промислові сонячні електростанції можуть бути як малими, середніми так і великими, надпотужними.

Такі СЕС діляться на два типи:
– з центральним інвертором
– з децентралізованої системою
Для кожної з систем у SMA є рішення.

для середніх

для великих

для надпотужних

Інвертор для приватних електростанцій

Домашня сонячна станція – Ваш ключ до енергетичної незалежності. Такі станції можуть бути як автономними, для забезпечення електроенергією віддалених об’єктів, так і інтегрованими в глобальну мережу.

Для обох варіантів в арсеналі SMA є окремі комплектуючі:
однофазні інвертора in-grid
трифазні системи in-grid
акумулюючі модулі, для забезпечення потреб в електроенергії в будь-який час доби.

Кожна з систем має зручний і простий моніторинг.

SUNNY BOY 3.0 - 5.0

SUNNY TRIPOWER
15000TL / 20000TL / 25000TL

SUNNY HIGHPOWER
PEAK3

SUNNY TRIPOWER 60

SMA Service

Професійне обслуговування вашої фотоелектричної системи має вирішальне значення для оптимальної роботи системи і високої продуктивності. За потреби, ми надамо вам швидку та компетентну технічну підтримку і гарантуємо, що ваша система залишиться прибутковою в довгостроковій перспективі.

Гарантійні зобов’язання – важливий сектор для компанії SMA. В гарантійному випадку SMA гарантує швидку заміну комплектуючих, щоб робота СЕС відновилася в максимально короткі строки.

SMA Service – всесвітня служба підтримки, доступна online, і в телефонному режимах 24/7.

EXTENDED WARRANTY FLEX – розширена гарантія від виробника, для впевненості в завтрашньому дні.

БУДІВНИЦТВО СОНЯЧНИХ
ЕЛЕКТРОСТАНЦІЙ "ПІД КЛЮЧ"

ГОТОВІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ