Переваги і вартість сучасних сонячних батарей на 220 вольт

Всьо
го 4-5 років тому фінансові можливості для будівництва СЕС в Україні мали тільки великі промислові підприємства. Сьогодні ситуація в корені змінилася. Купити сонячні батареї на 220 вольт і забезпечити себе екологічно чистою енергією можуть вже десятки тисяч домогосподарств. Крім того, завдяки введенню «зеленого тарифу», приватні станції часто стають джерелом надійного додаткового заробітку. За темпами зростання сонячної генерації наша країна в 5-7 разів випереджає європейські держави. І вийти на рівень генерації 11% електроенергії від ВДЕ до 2025 року Україні цілком під силу.

Сучасні панелі останніх моделей зі стандартною величиною напруги досягають ККД 20-22% і дають до 1,4 МВт з кожного кіловата потужності щороку. Мережеві або гібридні варіанти приватних станцій здатні повністю окупитися за 4-5 років, після чого будуть приносити щорічний чистий прибуток до декількох тисяч євро своїм власникам. Ціна сонячних батарей на 220 вольт знизилася до рівня $ 0,3 – $ 0,6 за 1 кВт і продовжує стабільно зменшуватися. ення по СЕС самого різного формату та потужності.

Звернення в компанію Green Tech Trade допоможе Вам швидко, якісно і недорого встановити СЕС будь-якого типу. Наші фахівці:

  • Розроблять проект;
  • Створять комп’ютерну модель станції;
  • Визначать її оптимальні параметри;
  • Врахують всі додаткові побажання замовника.

Незалежно від місця установки – будь це дачна ділянка, дах будинку або фермерське господарство – ми гарантуємо своєчасну здачу об’єкта «під ключ» з 25-річною гарантією. 

Сонячні батареї на 220 вольт для кліматичних умов України – кращі варіанти

Для середньої смуги, з досить високою кількістю хмарних і похмурих днів, максимальної річною продуктивністю володіють не класичні, а тонкоплівкові панелі. Напівпровідниковим перетворювачем сонячного випромінювання в електричний струм для них служить телурид кадмію (CdTe), здатний ефективно поглинати енергію навіть з розсіяного світла і при великих кутах нахилу робочих поверхонь.

Сонячні батареї від американського лідера світового ринку First Solar напругою 220 вольт відрізняються демократичною ціною і низькою швидкістю зносу фотоелектричних осередків.

Ознайомитися з асортиментом і можливостями інноваційних панелей можна в розділах офіційного сайту Green Tech Trade.

СТРОИТЕЛЬСТВО СОЛНЕЧНЫХ
ЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ "ПОД КЛЮЧ"

ГОТОВЫЕ ИНВЕСТИЦИОННЫЕ ПРОЕКТЫ


Я текстовый блок. Нажмите кнопку редактирования, чтобы изменить этот текст. Разнообразный и богатый опыт постоянный количественный рост и сфера нашей активности требуют от нас анализа позиций.