Сонячні панелі для
квартир в Україні

Стабільне падіння вартості фотоелектричного обладнання знизило вартість установки приватних СЕС до рівня нижче $ 1 за 1 Вт потужності. В результаті при гарантованих державою високих ставках «зеленого тарифу», навіть сонячні батареї для квартири, розміщені на даху багатоповерхового будинку, стали вигідним вкладенням коштів. Крім перспективи додаткового заробітку, наявність власних геліопанелей забезпечує їх власникам повну незалежність від збоїв в електромережі та подовжує термін служби всієї побутової та комп'ютерної техніки в квартирі.

Сонячні панелі для квартир в Україні – місця і варіанти установки

Особливості міської забудови змушують вносити в схему монтажу фотовольтаїки певні корективи. Залежно від розташування квартири фахівці компанії Green Tech Trade рекомендують такі способи розміщення панелей.

1. Установка сонячних батарей для квартири на балконі

Це найменш вигідний варіант, через обмеження максимальної потужності системи 1-2 кіловатами. Підходить тільки для житла, що виходить вікнами на південь, південний захід або південний схід. Використовується з метою автономного забезпечення енергією найменш ресурсоємних пристроїв під час аварійних відключень міської мережі – освітлення, електричних котлів опалення, а також зарядки телефонів, планшетів і ноутбуків. Теоретично впоратися з установкою і підключенням можна самостійно, але щоб уникнути помилок при монтажу краще довірити таку роботу професіоналам.

2. Монтаж на стіні будинку

Встановити сонячні панелі для квартири на прилеглих стінах технічно складніше, але фінансово вигідніше. Перевага даного способу – в можливості виставити оптимальний кут нахилу та азимута на сонці. Недоліки аналогічні попередньому варіанту – обмеженість загальної потужності і залежність орієнтації стін будівлі. З огляду на необхідність проведення висотних монтажних робіт, рекомендується доручити їх профільній команді фахівців. Звернення в Green Tech Trade забезпечить Вам оптимальний розрахунок станції та гарантію максимально можливої ​​продуктивності.

3. Сонячні батареї для квартири на
даху багатоквартирного будинку

Незважаючи на певні складнощі, пов'язані з укладанням договорів на оренду даху, такі СЕС для міських умов ідеальні. Плоска покрівля дозволяє надати панелям будь-який кут нахилу і азимутний напрям, а наявність вільної площі – довести сукупну потужність системи до 30 кВт. При існуючих ставках «зеленого тарифу» мережева станція такої потужності окупиться всього за 5-6 років, в подальшому забезпечуючи власнику чистий прибуток в розмірі близько € 5000 щорічно.

Ще одною перевагою даного варіанту є потенційна можливість в будь-який момент встановити додаткові сонячні батареї для квартири – зазвичай площа дахів багатоповерхівок це дозволяє.

Ціна готових комплектів

Вартість панелей, інверторів, контролерів, АКБ і периферії залежить від багатьох факторів:

  • Виробника обладнання;
  • Потужності, ємності й інших технічних характеристик;
  • Типу перетворювачів енергії, що використовуються.

Ціна сонячних батарей для квартир коливається в межах від € 50 до € 450, але при обмеженій площі установки рекомендується вибирати панелі більшої потужності. Оптимальним рішенням є замовлення готових комплектів у профільної компанії. Знання і досвід Green Tech Trade дозволять знизити витрати на монтаж і отримати безкоштовне технічне обслуговування протягом усього терміну експлуатації.

Звернувшись до нас, Ви зможете купити сонячні батареї для квартир і супутнє якісне обладнання провідних світових виробників. Використання переваг тонкоплівкових технологій від First Solar дозволить отримувати на 20% більше генерації електроенергії, ніж у кремнієвих конкурентів.

16,6%больше выработки, чем
у кремнеевых панелей

Солнечная электростанция SMA — First Solar 5 кВт

Гибридная солнечная электростанция (СЭС) на базе инвертора Victron MultiPlus 48/5000 является хоть и не самым дешевым, но все же оптимальным с точки зрения финансовых вложений, качества (производство Нидерланды) и долговечности вариантом для обеспечения автономного электроснабжения в частном доме. Данная солнечная станция поддерживает функцию продажи электроэнергии по «зелёному тарифу». В комплект гибридной СЭС Victron 15 кВт входит:

  • Инвертор First Solar мощностью (5 кВт — 1 фаза) — 1 шт.
  • Солнечные батареи First Solar (Thinkfilm) — 44 шт.
Связаться с нами

Детали солнечной панели

Бренд first solar
Мощность 115 Вт
Тип СЭС Сетевая
КПД 17%
Тип панели Тонкопленочная

Детали инвертора

Бренд SMA
Мощность 5 кВт
Тип СЭС Сетевая
Количество фаз 1
Тип панели Сетевой

СТРОИТЕЛЬСТВО СОЛНЕЧНЫХ
ЭЛЕКТРОСТАНЦИЙ "ПОД КЛЮЧ"

ГОТОВЫЕ ИНВЕСТИЦИОННЫЕ ПРОЕКТЫ