Вакансії в сфері сонячної енергетики

На даний момент
відкритих вакансій немає(

Сонячна енергетика – перспективний напрямок, що дуже стрімко розвивається. У зв’язку з розширенням діяльності та зростанням замовлень, в нашому штаті періодично відкриваються вакансії у сфері сонячних батарей.

Всіх зацікавлених осіб просимо відстежувати їх наявність в спеціальному рядку нижньої частини розділу «Вакансії».

Матеріали та обладнання:

  • First Solar (США, гібридні тонкоплівкові панелі);
  • Zorlu Solar (Туреччина, офіційний дилер, панелі, матеріали та периферія);
  • SMA Solar Technology AG (Німеччина, інвертори та допоміжне обладнання).

Вимоги до вакансій:

  1. практичні навички в електротехніці, монтажних роботах, монтажі і пуско-налагодженні сонячного обладнання (інженер-монтажник сонячних батарей, керівник обслуговування та експлуатації сонячних електростанцій);
  2. навички активних продажів (менеджер з продажу продукції сонячної енергетики);
  3. вміння продуктивно працювати в команді (менеджер проектів СЕС);
  4. бажання навчатися новому;
  5. відповідальність, працьовитість.

Робота з сонячними електростанціями вимагає від наших фахівців європейського підходу до її виконання, оскільки передбачає високий рівень якості та оплати праці. Спеціаліст по роботі з сонячними батареями, що займає вільну вакансію, стає нашим повноцінним партнером на весь час виконання замовлення.

Головним критерієм заняття вакансії по монтажу сонячних батарей є наявність специфічних навичок і практичного досвіду роботи за профілем. Ми цінуємо свій імідж і несемо безумовну і підкріплену гарантіями відповідальність перед замовниками за бездоганно виконану роботу.

Фірма та однойменний бренд First Solar – світовий лідер у виробництві тонкоплівкових панелей на базі телуриду кадмію (CdTe). Тому кожен фахівець нашої компанії, як регіональний представник американських партнерів, повинен відповідно ставиться до виконання роботи.

ХОЧЕТЕ ПРИЄДНАТИСЯ ДО НАШОЇ КОМАНДИ?
НАПИШІТЬ НАМ