Сонячна панель
Zorlu Solar

мембранна сонячна Панель, яка розроблена спеціально для дахових поверхонь

Інноваційні технології
у виробництві

Чи знаєте ви, що дах у вашому промисловому об’єкті може стати для вас найбільшим інструментом економії? Завдяки сонячним панелям сонячного типу для даху Zorlu Solar, тепер дуже легко знизити ваші найбільші витрати.

Наша мембранна панель спеціально розроблена для промислових дахів з низьким ухилом і широкою зоною. Панелі розроблені для задоволення зростаючої потреби в сонячної енергії на дахах TPO / PVC. Продукт розроблений з монокристалічних і полікристалічних сонячних панелей, які можуть бути вбудовані безпосередньо з мембранною в дахи.

Мембрані панелі об’єднують технологію сонячних панелей та ізоляцію даху. Дозволяють нам встановлювати сонячну електростанцію, не пошкоджуючи дах, а також забезпечити ізоляцію. На виході ви отримаете укріпленний дах, та відновлену мембрану.

Характеристики zorlu solar

 • Виробник: Турція
 • Номінальна напруга, В: 31,4
 • Тип кристалу: Полікристал
 • Номінальна потужність, Вт: 270
 • Похибка, %: 3
 • Напруга відкритої цепочки, В: 38,4
 • Струм короткого замикання, А: 9,28
 • Робоча температура, ° С: -40…+85
 • Висота, мм: 1900
 • Ширина, мм: 1150
 • Глибина, мм: 6,4
 • Маса, кг: 20,3
 • Гарантія, років: 25

Технологічні особливості для максимальної ефективності

Можливість кріплення мембран один до одного за допомогою зварювання гарячим повітрям,

Застосування без необхідності в використанні механічного кріплення, баластировки, зміцнення.

Установка за допомогою робота або ручної зварювальної машини.

Водонепроникність, що забезпечується завдяки мембрані. Додаткова стійкість
до стихійних лих.

дивитись відео

Основні переваги Zorlu Solar

01

При вазі модуля 20,3 кг статичне навантаження на м.кв. — 9,3 кг

02

стійкість до корозії і зовнішніх умов завдяки безкаркасній технології інкапсуляції

03

Виробництво на повністю автоматизованій та роботизованій виробничій лінії

04

Забезпечення повної герметизації і продовження терміну служби покрівлі до 25 років

05

Більш швидка установка в порівнянні з традиційними сонячними системами

06

Сертифікат пожежної безпеки B Roof Tl

Мембранні сонячні батареї для даху Zorlu Solar

На відміну від промислових СЕС великої потужності на землі, для установки яких необхідний не один десяток гектарів, панелі більше половини домашніх і невеликих промислових сонячних електростанцій розміщуються на дахах будівель. Це ускладнює монтаж батарей, оскільки вимагає враховувати, як конструктивні, так і матеріалознавчі особливості покрівельного покриття. У зв’язку з цим купити сонячні батареї для приватного будинку на дах стає не так просто, а послуги професійної установки обходяться власникам у додаткові 10-15% до загальної вартості СЕС.

Пошук рішень для спрощення та здешевлення подібного виду робіт привів до появи панелей мембранної конструкції – вони інтегруються в покрівельний матеріал безпосередньо, або з’єднуються з дахом за допомогою технології термічного ламінування мембрани.

Сонячні батареї для даху: розбір ефективності

З точки зору конструкторських рішень більшість типів панелей, що монтуються на дахах, нічим не відрізняються від своїх аналогів для установки на землі. Більш складним і відповідальним є сам спосіб кріплення, а також правильний вибір різних елементів кріплення.

 1. Металева покрівля і черепиця. Необхідні спеціальні кронштейни, Г-образні сталеві куточки, бітумна стрічка і герметик.
 2. Бітумне покриття. Використовуються профільовані елементи з розширеною нижньою основою під ОСБ плити.
 3. Кераміка. Зигзагоподібні кріплення монтується на обрешітку, для чого необхідно поелементне зняття, а потім установка на місце кожного керамічного елементу.
 4. Ондулін і шифер. Застосовуються вінтшурупи з гумовими прокладками, спеціальні кронштейни, фіксатори, рейки і болти.

Сонячна батарея для даху мембранного типу від турецького виробника Zorlu Solar створена на зовсім інших принципах, і при монтажі використання додаткових матеріалів і кріплення не вимагає.

Мембранні батареї і їх переваги

Спеціальна мембрана з термопластичного полімеру, що є невід’ємною частиною кожної панелі, з’єднується з будь-яким типом покрівлі з ПВХ, ЕВА або ТПО покриттям методом ламінування (пайки гарячим повітрям). При цьому ступінь пластичності батарей достатній, щоб дозволити інтегрувати уловлювач випромінювання в дах будь-якої геометрії.

Матеріал мембрани володіє абсолютними ізоляційними властивостями, але вільно пропускає іонізоване випромінювання. У панелях на базі кремнію, інтегрованих в корпус із загартованого скла, мембрана відіграє роль каркаса, дозволяючи створити «сонячний дах» без будь-яких механічних маніпуляцій з основою покрівлі, в т.ч.:

 • свердління;
 • прикручування болтами;
 • вилучення елементів черепиці;
 • використання кронштейнів;
 • вставки герметизируючих прокладок і т.д.

Сам процес монтажу за допомогою робота (або ручного ламінування) вимагає менших зусиль, витрат часу, спеціальних навичок, а також витрат на додаткові матеріали.

Ідеальним типом дахів для використання мембранних панелей служать варіанти з нульовим і малим нахилом, а також достатньою великою площею поверхні.

Сонячні панелі від Zorlu Solar

Турецька компанія Zorlu Solar, яка спеціалізується на продукції сонячної енергетики, пропонує покупцям в 26 країнах світу власні рішення.

Стандартні мембранні модулі Zorlu Solar відрізняє:

 • низький відсоток зносу активної зони – не більше 0,5% на рік;
 • на 25% знижена маса на квадратний метр – 9,3 кг при середній потужності 270 Вт;
 • збільшена кількість фотоелементів в панелі – 60 шт.;
 • термін гарантії – 25 років;
 • висока поглинаюча здатність і обсяг річного виробітку – від 1,3МВт на 1 кВт потужності;
 • підвищена ударна міцність – витримує удари каменів і граду до 63 мм в діаметрі при швидкості до 90 км / год;
 • абсолютна герметичність конструкції, пов’язана з безкаркасною технологією з’єднання з покрівлею.

Сьогодні з усіх турецьких СЕС на понад 78% станцій встановлено саме Zorlu Solar, а в Україні компанія планує вийти на освоєння значної частини ринку сонячної генерації вже до кінця 2020 року.

Скільки коштують сонячні батареї для приватного будинку на дах?

У першому кварталі 2019 року середня ціна панелей потужністю 250-275 Вт коливалася в межах $ 130-160 залежно від виробника, або $ 0,55 за ват потужності без урахування вартості решти устаткування і витрат на установку і пуско-наладку повністю готовою до експлуатації СЕС.

Собівартість мембранних панелей від Zorlu Solar вже зараз обходяться приблизно в аналогічну суму. При збереженні динаміки щорічного підвищення ККД шляхом вдосконалення технологій, до 2030 року собівартість 1 Вт потужності батарей знизиться до $ 0,10, а термін їх окупності – до 1-2 років.

Компанія Green Tech Trade – офіційний дилер турецької Zorlu Energy в Україні. Наші фахівці проконсультують по підбору обладнання та потужності станції, а також проведуть монтажні роботи за всіма вимогами виробника.

БЕЗКОШТОВНИЙ РОЗРАХУНОК
СОНЯЧНИХ БАТАРЕЙ ДЛЯ КРИШ

ГОТОВІ ІНВЕСТИЦІЙНІ ПРОЕКТИ


Промислова станціяПриватна станція